HOGWARTS CADILIK VE BÜYÜCÜLÜK OKULU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HOGWARTS CADILIK VE BÜYÜCÜLÜK OKULU

Draco Dormiens Nunquam Titillandus ( Uyuyan bir Ejderhayı Sakın Gıdıklama )

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eğlenceli fıkralar

5 posters
YazarMesaj
Hermoine İrva Malfoy
Admin& KSKS Profesörü/Slytherin Bina Başkanı
Admin& KSKS Profesörü/Slytherin Bina Başkanı
Hermoine İrva Malfoy

Kadın
NeReLiSin??? : Hogsmeade
RP seVGİlİN : : yok
SaVaşTa HanGi TaRaFtAsIn : : iki yüzlü
Şuan İçinde Bulunduğun Ruh Halin : Karamsar
AsAn : : Anka ' nın Alevi
Evcil Hayvanın : : Baykuş
Animagus ile Dönüştüğün Hayvan : Anka
Patronusun Hangi Hayvanın Biçimini Alıyor : Anka
Büyü Gücü :
eğlenceli fıkralar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eğlenceli fıkralar Right_bar_bleue

rp gücü :
eğlenceli fıkralar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eğlenceli fıkralar Right_bar_bleue

Galleon :

eğlenceli fıkralar Empty
MesajKonu: eğlenceli fıkralar   eğlenceli fıkralar Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 7:35 pm

Kayınvalide

Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş: - Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye. - "Kayinvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum!".

Hala Balayı

Evde kadın kocasını haşlıyor: - Hiç olmazsa şu yan komşularımızı örnek al. Kaç yıllık evliler ama birbirlerine hala balayında gibi davraniyorlar. Adam karısını arabada, kapının önünde, her yerde öpüyor. Yazıklar olsun! Sen neden aynı şeyi yapamıyorsun? - Yaparım yapmasına ama, ben kadını iyi tanımıyorum ki...

METRES

Karı koca yemek yiyor. O sırada masaya yaklaşan heykel gibi güzel bir esmer, adamı selamlayıp geçiyor. Adamin karısı soruyor: - "Kim bu afet?" Adam: - Eğer mutlaka bilmek istiyorsan söyleyeyim, metresim! Kadın: - Bir de bu kadar pervasızca söylüyorsun. Boşanıyorum senden! Adam: - Yani Etiler'deki apartmanı, Kandilli'deki yalıyı, Göcek'teki tekneyi ve Nice'deki villayı bırakıyorsun... Uzun bir sessizlik olur. Çift yemeğini çatallarken kadın birden sorar: - Şu arkada oturan Fuat değil mi? Yanındaki kadın kim? Adam: - Fuat'in metresi. Kadın: - Ay bizimki çok daha güzel!

Kadinlar Erkekler

Yeryüzündeki herkes ölür ve Tanrı'nın huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki: "Erkekler 2 sıra olsun; bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada karılarını yöneten erkekler. Ayrıca bütün kadınları cennete aldım; onlar meleklerle birlikte gidecekler şimdi.." Böylece kadınlar gittikten sonra Tanrı erkeklerin karşısına geçer. Bir bakar ki karıları tarafindan yönetilen erkeklerin sırası 100 km.'den uzun; ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor. Tanrı diğer sıradakilere çok kızar: "Kendinizden utanın!! Sizi bu dünyada güç ve idarenin temsilcisi olarak yarattım ve şuraya bakın, hepiniz güçsüz karaktersiz 100 km.lik bir sürü olmuşsunuz. Bakın bir tek erkek kulum şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor. Ondan ders alın! Oğlum, sen anlat bunlara, sen ne yaptın da "karılarını yöneten erkekler" sırasında bir tek sen oldun?" Ve adam cevap verir: - "Bilmem... karım bana burda durmamı söyledi"

O Cevap Versin

Vantrolok eline geçirdiği kukla ile konuşuyor ve aptal sarışın fıkraları anlatıyormuş. Gösterisi biraz ilerledikten sonra birden orta sıralardan sarışın bir kadın ayağa kalkmış ve yükses sesle: - "Afedersiniz!" Bu çıkış üzerine vantrolok ve kalabalık durmuşlar ve sarışına bakmaya başlamışlar... Sarışın: - "Görüyorum ki sarışınların ne kadar aptal olduğuna dair şakalar yapmaktasınız. Peki söyler misiniz, bu kanıya nereden vardınız? Tek suçumuz saçımızın rengi mi yani? Sizin bu yaptığınız ırkçılık olmuyor mu? Kadınların bir çoğunun sarışın olduğu ülkelerdeki kadınlara hakaret etmiş olmuyor musunuz? Tanımadığınız bu kadar kadına ettiğiniz hakaretler sizi rahatsız etmiyor mu? Söyler misiniz?" Bunun üzerine vantrolok çok mahçup ve üzgün bir yüz ifadesi ile: - "Şey... Ben özür dilerim... Sadece şaka yapıyordum. Eğer sizi..." Sarışın Vantrolok'un sözünü keser ve: - "Ben sizle konuşmuyorum bayım. O elinizdeki küçük terbiyesiz adamla konuşuyorum! Siz onu savunmayın, bırakın o cevap versin!"

Şerefsiz

Günün birinde ABD baskanı Bush,Pakistan baskanı Müşerref ve Hindistan baskanı bir toplantı için uçakla seyahat ediyorlarmıs.Uçak bilinmeyen bir nedenden dolayı düşecekmiş.Kaptan pilot herkese uçaktan atlamaları gerektiğini soyleyip paraşütlerini vermiş.herkes atlamış.Bu üç başkan aynı yere inmişler.Orada bir bağ evi varmış.Gidip kapıyı çalmıslar.Ev sahibine olayı anlatmışlar.O da ev de benimle beraber iki kişinin daha yeri var, kalan bir kişi de ahırda yatabilir demiş.
-Müşerref ben yatarım demiş.
Gitmiş ahıra bakmış bi domuz var içerde.İki dakika sonra geri gelip;
-arkadaslar islam dinine göre domuz haram ben yatamam orda demiş.Hindistan başkanı gitmiş.O da iki dakka sonra gelmiş;
-ya ahırda inek var.bizim inançlarımıza göre inek kutsal bende
yatamam demiş.
-Bush,ne yapalım demiş, iş başa düştü deyip gitmiş o ahırda yatmaya.iki dakika sonra: o da ne.İnekle domuz gelmişler ve demişler:
-kusura bakmayın ama böyle bir *erefsizin yanında nasıl yatarız.

Clinton

Clinton, Küba'ya gelecekmiş. Kübalılar toplanmış, bir hoşluk yapacaklar. Ülkenin en iyi ressamına başvurmuşlar. Bir tablo yap, Adı,'Clinton Küba da' olsun" diye. Ressam "Hadi oradan" demiş. "Ben adamı görmedim bile. Adam hayatında Küba'ya gelmedi. Şimdi ben nasıl 'Clinton Küba da' diye atmasyondan resim yaparım?" Tesadüf bu ya, bizim Temel, puro almaya Havana'ya gelmiş o sırada. Sıkıntıyı duymuş.
- "Ben size istediğiniz tabloyu yaparım. Bana bir sandık puro verirseniz" diye. Vermişler Temel bir hafta sonra, Kübalıları çağırmış. "İşte tablonuz" demiş. Tuvalin üzerini örten bezi hızla aşağı çekivermiş. Kübalılar da dönüvermişler. Tabloda, yatakta iki kişi, al takke ver külah.
- "Bu ne" diye gürlemiş, Turizm Bakanı"Bu ne? Bu kadın kim?"
- "Clinton'un karisi" demiş, Temel.
- "Peki bu üstündeki adam kim?"
- "Clinton'un uşağı"
- "Peki Clinton nerde ulan"
- "Clinton Küba'da" demiş Temel!

Müslüman

Şeyh Şamil esir düştüğünde,ruslar bu kahraman adama büyük bir saygı göstermiş.Rus çarı kendisini yemeğe davet etmiş.Şeyh Şamil yemekte aç gibi iştahla yemiş.
Bunu gören çar:
-Adama bak nerdeyse beni de yiyecek demiş.
Şeyh Şamil cevap vermiş:
-Biz müslümanız domuz eti yemeyiz

Politikacı

Bir otobüs dolusu politikacı seçim kampanyası için Teksas'ta dolaşıyorlarmış. Otobüs büyük bir çiftliğin yanından geçerken, otobüs şoförün dalgınlığı yüzünden derin bir şarampole uçmuş. Çiftçi koşarak gelmiş, gece kurda kusa yem olmasınlar diye cesetleri gömmeye başlamış. Ertesi sabah,Şerif soruşturma için çiftliğe gelmiş.Çiftçiye sormuş:
-"Otobüsteki bütün politikacıları gömdün demek...Hepsi de ölüydü, eminsin değil mi?"
- Çiftçi cevap vermiş: "Bazıları yaşadıklarını iddia ettiler ama politikacıları bilirsiniz....Nasıl yalan söylerler!!!".

Tüketici Hakları

Tüketici hakları konusunda "Müşteri her zaman haklı mı?" sorusunu irdelerken çeşitli ülkelerdeki mahkemelik olayları araştırmışlar ve buldukları belgelerden birisi. Olay gerçek... WorldPerfec (Bilmeyenler için yazıyorum, bilgisayar, elektrikli daktilo gibi aletler için program yapımcısı)... Bu Şirketin müşteriye yardım hattında banda alınmış bir telefon konuşmasını okuyacaksınız. Bu konuşma sonrası WorldPerfect görevlisi işinden kovuluyor. Kovulan görevli WorldPerfect'i kendisini "Gerekçesiz" işten çıkardığı için mahkemeye veriyor. İşte bu konuşmanın deşifresi.
-WorldPerfect yardım hattı, buyrun, nasıl yardımcı olabilirim.
-WorldPerfect`te bir sorun oldu.
-Nasıl bir sorun?
-Yazı yazıyordum, birden bütün kelimeler gitti.
-Gitti mi?
-Yokoldu!
-Ekranda şu anda ne görüyorsunuz?
-Hiç bir şey.
-Hiç bir şey mi?
-Yazdığım hiç bir şey ekrana çıkmıyor.
-Hala WorldPerfect programında mısınız yoksa programdan çıktınız mı?
-Bunu nereden bileyim.
-Ekranda bir "C" harfi görüyormusunuz?
-Bir "hece" mi..
-Boşverin. Ekranda yanıp sönen bir çizgi var mı?
-Söyledim ya hiç bir sey yazmıyor.
-Monitör üstünde yanan bir lamba var mi?
-Monitor ne?
-Ekranı olan yer, televizyon gibi... Çalıştığınızı gösteren küçük bir lamba var mı?
-Bilmiyorum.
-Monitorün arkasına bakın, oraya bir elektrik kablosu giriyor olması lazım. Görebiliyor musunuz?
-Evet.
-Harika, o kabloyu takip edin duvarda elektriğe bağlımı bana söyleyin.
-Bağlı.
-Harika. Monitorün arkasına bakınca bağlı olan tek kablo mu gördünüz, yoksa iki tane mi?
-Görmedim.
-Tekrar bakar mısınız, ikinci bir kablonun da bağlı olması lazım.
-Evet buldum.
-Tamam, şimdi onu takip edin bilgisayara bağlı mı diye bakın.
-Kabloya ulaşamıyorum.
-Ulaşmayın, bağlı mı diye bakabilir misiniz?
-Olmuyor.
-Bir seyden destek alıp eğilip bilgisayarın arkasına baksanız...
-Eğilmek dert değil, karanlık olduğu için bakamıyorum.
-Karanlık?
-Ofisin ışıkları kapalı, pencereden gelen ışık yetmiyor.
-Ofisin ışıklarını yakın.
-Yanmaz.
-Neden?
-Elektrikler kesik.
-Elektrikler mi kesik. Tanrım..! (kısa bir sessizlik) Bilgisayarın kutusu, kitapları her şeyi duruyor mu?
-Evet dolapta.
-Şimdi bilgisayarı sökün, aynen aldığınızdaki gibi paketleyin ve aldığınız dükkana iade edin.
-Durum bu kadar kötü mü?
-Korkarım öyle!
-Peki tamam. Onlara ne diyeceğim?
-"Ben bilgisayar kullanamayacak kadar aptalım" diyeceksiniz
...

Burdayız

Alışveristen sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genc ve guzel bir kadınla yakalayinca dehşete düşer. Ortalığı dagıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur.

"..Şöyle aciklayabilirim..." der..

"Eve donerken bu zavalli kizi gordum. Cok yorulmustu. Onu arabama aldım. Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve getirdim ve senin buzdolabında unuttugun rostoyu pisirdim. Kızın ayakkabıları delinmişti. Modası gecti diye artik giymedigin ayakkabılarından bir cift verdim ona.

Üşümüştü, o yüzden sana dogum gününde aldıgım fakat rengini begenmedigin icin hic giymedigin suveteri ona verdim. Kizin pantolonu parca parca olmustu, artık senin kalçalarının sıgğmadıgı bir pantolonunu da verdim. Tam çıkmak uzereyken bana "Karınızın artık kullanmadıgı baska birsey var mi bu evde?" diye sordu.. ve işte buradayız..'

Cuma Namazı

Padisah birgun bir ferman yayinlayarak o haftaki cuma namazinda orada yasayan herkesin bulunmasini zorunlu kilmis. Dort bir yana haber salinmis ve cuma vakti gelmis. Bizim Temel disinda butun ahali cumaya katilmis. Ertesi gun padisah sadrazami yanina cagirip sormus:
-Dunku cumaya ahaliden katilmayan var mi ?
- Evet efendim, bir kisi katilmadi. Temel.
- Tez getirin o deyyusu karsima
Temel'i bulup yaka paca padisahin huzuruna cikarmislar.Padisah,Temel ve Sadrazam kaldiginda Padisah sormus,
- Soyle bakalim neden gelmedin dunku cuma namazina ?
- Cok onemli bir isim vardi padisahim
- Himmm demek onemli bir isin vardi. Oyleyse sana olmeden once uc dilek dileme hakki taniyorum. Soyle bakalim ilk dilegini.
- Yok padisahim ben en iyisi dilek dilemeyeyim siz beni oldurun.
- Dile lan deyyus cabuk adami cileden cikartma.
- Peki. Eeee sey padisahim. Ben sadrazamin karisina hastayim, madem oyle olmeden once bir yatsam onunla.
Tabi bunu duyan sadrazam olaya siddetle karsi cikmasina ragmen, padisahin "Bosver takma kafana nasil olsa olecek" gibi sozlerindensonra istemeye istemeye razi olmus. Ardindan sira ikinci dilege geldiginde Temel de yine ayni naz ve padisahin azarlamasi. Sonunda
Temel ikinci dilegini soylemiş.
- Eeee sey padisahim ben sizin kariniza da hastayim,olmeden once onla da...
- Ne diyorsun lan sen (falan padisah kopurmus)
Tabii bu kez de sadrazam telkinde bulunmus ve Temel Padisahin karisiyla da... Veee sira gelmis ucuncu dilege;
- Soyle bakalim su ucuncu dilegini de bitirelim artik su isi.
- Yok padisahim soylemeyeyim, ilk ikisini soyledim ama bunu nasil soylerim bilmiyorum.
Ilk ikisinden daha kotu ne olabilir ki diye dusunen padisah kizarak
- Oglum soyle bak iskence yaptiririm, soyletirim
- Peki efendim, demis Temel ve devam etmis,
- Ben sadrazamla size de hastayim.
Ardindan kisa bir sessizlik ve Sadrazam :
- Padisahim ben sanki Temel'i namazda gorur gibi oldum. Hatirliyor gibiyim.
Padisah :
- Nasil hatirlamazsin lan essoglu essek yanimda oturuyordu.!
Shin Bizarre
Admin&Mitoloji Profesörü
Admin&Mitoloji Profesörü
Shin Bizarre

Erkek
NeReLiSin??? : ßursa
RP seVGİlİN : : Shakira Isabel
SaVaşTa HanGi TaRaFtAsIn : : Tarafsız..
Şuan İçinde Bulunduğun Ruh Halin : Depresyonda
AsAn : : ~~GÜCÜN ASİLLİĞİ~~
Evcil Hayvanın : : Baykuş
Büyü Gücü :

rp gücü :

Galleon :
eğlenceli fıkralar Left_bar_bleue999 / 100999 / 100eğlenceli fıkralar Right_bar_bleue

eğlenceli fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: eğlenceli fıkralar   eğlenceli fıkralar Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 7:39 pm

ehehehehehehehe......puhahahahah....muhahahaha...

Hepsini okuyamadmm.. gülmekten karnımm ağırdıı Very Happy
http://hogwartsakademisi.niceboard.net
Tom Riddle
Admin/Hogwarts Müdürü/Gryf.Bina Sorumlusu/İksir Prof.
Admin/Hogwarts Müdürü/Gryf.Bina Sorumlusu/İksir  Prof.

Erkek
NeReLiSin??? : ~~little hangleton~~
RP seVGİlİN : : Eleanor Ellen Blanc
SaVaşTa HanGi TaRaFtAsIn : : ...Ölüm Yiyen...
Şuan İçinde Bulunduğun Ruh Halin : Neşeli
AsAn : : ~~Gücün Asilliği~~
Evcil Hayvanın : : Anka Kuşum Fawkes
Animagus ile Dönüştüğün Hayvan : ~~Yılan~~
Patronusun Hangi Hayvanın Biçimini Alıyor : ~~Tek Boynuzlu At~~
Büyü Gücü :

rp gücü :

Galleon :
eğlenceli fıkralar Left_bar_bleue999 / 100999 / 100eğlenceli fıkralar Right_bar_bleue

eğlenceli fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: eğlenceli fıkralar   eğlenceli fıkralar Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 7:40 pm

zuhahahah süperler yha Very Happy
Zac Efron
1.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
1.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Zac Efron

Erkek
NeReLiSin??? : ....
Şuan İçinde Bulunduğun Ruh Halin : Kompleksli
Büyü Gücü :
eğlenceli fıkralar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100eğlenceli fıkralar Right_bar_bleue

rp gücü :
eğlenceli fıkralar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100eğlenceli fıkralar Right_bar_bleue

Galleon :
eğlenceli fıkralar Left_bar_bleue10 / 10010 / 100eğlenceli fıkralar Right_bar_bleue

eğlenceli fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: eğlenceli fıkralar   eğlenceli fıkralar Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 8:11 pm

ehuehuehuehuehu xD xD koptum pee Very Happy
Shakira Isabel
Admin&Muggle Bilimleri Profesörü&Gelecek Postası Editörü
Admin&Muggle Bilimleri Profesörü&Gelecek Postası Editörü
Shakira Isabel

Kadın
NeReLiSin??? : İstanbul
RP seVGİlİN : : Shin Bizarre
SaVaşTa HanGi TaRaFtAsIn : : Ölüm Yiyen
Şuan İçinde Bulunduğun Ruh Halin : Aşık
AsAn : : Özgür Ruh
Evcil Hayvanın : : Van Kedisi
Animagus ile Dönüştüğün Hayvan : Anka Kuşu
Patronusun Hangi Hayvanın Biçimini Alıyor : Van Kedisi
Büyü Gücü :

rp gücü :

Galleon :

eğlenceli fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: eğlenceli fıkralar   eğlenceli fıkralar Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 5:49 pm

Shin Bizarre demiş ki:
ehehehehehehehe......puhahahahah....muhahahaha...

Hepsini okuyamadmm.. gülmekten karnımm ağırdıı Very Happy
bnde eheueheuheeu puhapuhapu
https://hogwartsakademisi.forummotion.com

eğlenceli fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası